Kolarze ręczni przegrywają z U2 i Bono

0
180
Alegriphotos

Europejska Federacja Kolarstwa Ręcznego ogłosiła, że tegoroczny cykl Pucharu Europy EHC może zostać skrócony. Zaplanowane na 9 i 10 października w Barcelonie finały pucharu zostały odwołane. Wszystko za sprawą U2 Innocent+Experience Tour, czy trasy koncertowej irlandzkiej grupy U2. Inauguracyjny koncert odbędzie się jutro w Nowym Jorku. Muzycy odwiedzą łącznie 20 miast, w tym właśnie Barcelonę. Zainteresowanie koncertem jest tak duże, że organizatorzy zdecydowali się poszerzyć program o dwa dodatkowe terminy. Niestety dokładnie takie, w jakich miał się odbyć finał Pucharów Europy EHC.

Na wieść o planach zespołu, katalońska policja cofnęła pozwolenie na zorganizowanie zawodów. Spodziewana liczba fanów, zwiększony ruch w okolicach koncertu i konieczność zamknięcia części ulic, wyklucza pogodzenie obydwu imprez.

Federacja szuka innego rozwiązania, jednak brak alternatywy wcale nie byłby złą informacją dla polskiej ekipy. Po 8 wyścigach koszulkę lidera kategorii H4 nosi Rafał Wilk, z kolei największą liczbą punktów w kategorii H1 może się pochwalić Rafał Mikołajczyk. Możliwe, że dzięki Bono, nie będą już musieli bronić swojej pozycji i obydwa puchary trafią do Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here